7 November 2015
7 November 2015,
 0

Spretno i sretno momčad iz Zaboka odnosi bodove iz Savskog Marofa u utakmici koja je mogla otići i na drugu stranu da su igrači Savskog Marofa bolje reagirali u svojim prigodama.
Nakon katastrofalne reakcije gostujuće obrane u 25. minuti, Nikolić se sjurio sam prema gostujućem vrataru Mihoviliću, ali puca ravno u vratara. Nova prigoda za Savski Marof u 30. minuti. Iz ubačaja u kazneni prostor gostiju nakon prekida najviši u skoku bio je Hrvoje Ištuk, ali lopta odlazi pored vratnice u gol aut.
U 41. minuti ponovno velika prigoda za domaće. Hanžić pogađa vratnicu sa 3 metra udaljenosti od gola.
U drugom poluvremenu gosti iz prvog ozbiljnijeg napada dolaze u vodstvo. Iskrić puca sa 20 metara od gola, vratar Miletić odbija udarac, ali samo do natrčalog Kolara koji posprema loptu u mrežu za 0:1 u 58. minuti. Do kraja susreta Savski Marof pokušava doći do izjednačenja, ali bezuspješno i momčad iz Zaboka odlazi sa punim plijenom.